Dymatize Acetyl L-carnitine  - SLEVA 435,-Kč (59,27%)

Tato látka je v této formě podstatně účinnější, než modifikace L-karnitin. I při podstatně nižší dávce pomáhá intenzivnějšímu transportu mastných kyselin s dlouhým řetězcem přes membránu mitochondrií. V praxi to znamená, že při stejné svalové práci je tělo pomocí ALC schopno využít několikanásobně více uložených tukových zásob jako paliva při aerobní činnosti nebo svalovém tréninku, než je běžné u těchto aktivit bez užívání ALC.

Obj. číslo: dymacetyl
Výrobce: Dymatize
Balení: 90 kapslí
Doporučení: užijte v tréninkový den 1 kapsli ráno na lačno a druhou 30 min. před tréninkem. V netréninkový den doporučujeme užívat ráno na lačno a v 15 hodin vždy 1 kapsli.
Cena s DPH: 734,- Kč
Sleva: 435,- Kč (59,27%)
Běžná cena s DPH: 299,- Kč
Počet [ks] :Tato látka je v této formě podstatně účinnější, než modifikace L-karnitin. I při podstatně nižší dávce pomáhá intenzivnějšímu transportu mastných kyselin s dlouhým řetězcem přes membránu mitochondrií. V praxi to znamená, že při stejné svalové práci je tělo pomocí ALC schopno využít několikanásobně více uložených tukových zásob jako paliva při aerobní činnosti nebo svalovém tréninku, než je běžné u těchto aktivit bez užívání ALC.

Každá kapsle obsahuje:

  • 25mg Thiamine (B1)
  • 500mg Acetyl L-carnitine
  • 25mg Methionine
Provozováno na m@gnetpro

Naši partneři